Guangzhou Longxin Auto Parts Co., LTD

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Guangzhou Longxin Auto Parts Co.,LTD

Certyfikaty
dobra jakość Części zamienne Nissan na sprzedaż
dobra jakość Części zamienne Nissan na sprzedaż
Opinie klientów
Otrzymaliśmy towar i naprawdę doceniam to, że wszystko jest dobrze, szczególnie jakość jest tym, czego oczekiwałem. Czekamy na więcej biznesu w przyszłości.

—— Jarosław z Rosji

Moja droga, jesteś prawdziwym przyjacielem, a masz cierpliwość do swojego klienta. Drodzy, bardzo niewiele osób może zrobić to, co robisz, moja droga, dzięki temu, że od dawna szukam tej części, moja droga.

—— Bwalya z Zambii

Cześć Rex otrzymaliśmy paczkę od DHL. Bardzo szybka dostawa, a produkty są bardzo w porządku, mój klient lubi to bardzo. Będziemy mieć na to większe zapotrzebowanie, jeszcze raz dzięki.

—— David z Nowej Zelandii

Witaj, drogi, to jest pierwsza sprawa między nami, ale naprawdę myślę, że jesteś dostawcą, którego szukamy przez cały czas. Mamy próbki i nam się to podoba. planujemy duże zamówienie i wkrótce wrócimy do Ciebie.

—— Ahmed z Dubaju

Cześć, mój bracie Rex, jak ci minął weekend? Właśnie otrzymaliśmy pojemnik i podoba nam się twoja jakość i twoje opakowanie, chcemy, jeśli to możliwe, być twoim przedstawicielem marki w przyszłości.

—— Evan z Zimbabwe

Im Online Czat teraz

Guangzhou Longxin Auto Parts Co.,LTD

1 2 3 4 5 6
Guangzhou Longxin Auto Parts Co.,LTD Guangzhou Longxin Auto Parts Co.,LTD Guangzhou Longxin Auto Parts Co.,LTD Guangzhou Longxin Auto Parts Co.,LTD Guangzhou Longxin Auto Parts Co.,LTD Guangzhou Longxin Auto Parts Co.,LTD
Logo Rexwell Narodowa wystawa Automechanika Centrum przechowywania w Guangzhou Company's production workshop Nasz zespół

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Firma Handlowa
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : REXWELL
Ilość pracowników : 11~20
Coroczne wyprzedaże : 1.5 million-1.8 million
Rok założenia : 2009
pc Export : 90% - 100%

   

     

Guangzhou Longxin Auto Parts Co., Ltd. jest kompleksowym przedsiębiorstwem integrującym produkcję i handel oraz zaangażowanym w rozwój ekspertów w dziedzinie części samochodowych na rynku międzynarodowym.

Nasza firma koncentruje się na jakości swoich produktów. Obecnie firma ma własną markę "REXWELL". Asortyment produktów naszej firmy obejmuje: montaż wału osi, przeguby CV, ramię sterujące, amortyzator, łożysko piasty koła, przeguby kulowe, wspornik układu kierowniczego, pompę wspomagania układu kierowniczego, klocki hamulcowe, szczęki hamulcowe, tarcze hamulcowe, mocowanie rozpórkowe, tuleje zawieszenia, stabilizator tuleje i inne akcesoria gumowe podwozia, filtry, świece zapłonowe, cewki zapłonowe, paski silnika, zestawy rozrządu, itp. Jest około 8000 modeli.

Nasza firma bezpośrednio wstrzykuje fundusze do współpracujących fabryk i staje się strategiczną polityką dla udziałowców fabryki, a duża i ścisła kontrola jakości zapewniła stabilność jakości produktów REXWELL. Teraz produkty REXWELL zostały wywiezione do Rosji ,, Stany Zjednoczone, Kanada, Holandia, Honduras, Szwecja, Liban, Iran, na całym świecie, jest dobrze odbierane przez klientów zarówno w kraju jak i za granicą, I ustanowił stabilną długoterminową relacje z klientami.

Nasza firma zajmuje się częściami samochodowymi od 15 lat, zawsze traktując jakość jako priorytet, nalegając na produkcję i dostarczanie najbezpieczniejszych części i komponentów samochodowych, posiadając najbardziej kompletne modele produktów i poświęcając się budowaniem najlepszego dostawcy usług integracji części samochodowych w Chiny.

Nasza filozofia: profesjonalna jakość kształtowania! Osiągnięcia usług w przyszłości!

Naszym celem: przetrwać dzięki jakości, aby zdobyć świat w dobrej wierze!

Szczegóły kontaktu
Guangzhou Longxin Auto Parts Co.,LTD

Osoba kontaktowa: Mr. Rex Chen

Tel: 86--13760850065

Faks: 86-020-87096892

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)