Guangzhou Longxin Auto Parts Co., LTD

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Guangzhou Longxin Auto Parts Co.,LTD Wycieczka po fabryce

Certyfikaty
dobra jakość Części zamienne Nissan na sprzedaż
dobra jakość Części zamienne Nissan na sprzedaż
Opinie klientów
Otrzymaliśmy towar i naprawdę doceniam to, że wszystko jest dobrze, szczególnie jakość jest tym, czego oczekiwałem. Czekamy na więcej biznesu w przyszłości.

—— Jarosław z Rosji

Moja droga, jesteś prawdziwym przyjacielem, a masz cierpliwość do swojego klienta. Drodzy, bardzo niewiele osób może zrobić to, co robisz, moja droga, dzięki temu, że od dawna szukam tej części, moja droga.

—— Bwalya z Zambii

Cześć Rex otrzymaliśmy paczkę od DHL. Bardzo szybka dostawa, a produkty są bardzo w porządku, mój klient lubi to bardzo. Będziemy mieć na to większe zapotrzebowanie, jeszcze raz dzięki.

—— David z Nowej Zelandii

Witaj, drogi, to jest pierwsza sprawa między nami, ale naprawdę myślę, że jesteś dostawcą, którego szukamy przez cały czas. Mamy próbki i nam się to podoba. planujemy duże zamówienie i wkrótce wrócimy do Ciebie.

—— Ahmed z Dubaju

Cześć, mój bracie Rex, jak ci minął weekend? Właśnie otrzymaliśmy pojemnik i podoba nam się twoja jakość i twoje opakowanie, chcemy, jeśli to możliwe, być twoim przedstawicielem marki w przyszłości.

—— Evan z Zimbabwe

Im Online Czat teraz
 • Linia produkcyjna
  Części samochodowe Guangzhou Longxin. jest prywatnym przedsiębiorstwem, które produkuje i sprzedaje przemysł i handel.


  Nasza firma ma solidną strukturę organizacyjną (tj. Posiada kompleksowe biuro zarządzania, dział zarządzania, dział techniczny, dział zaopatrzenia, dział zarządzania, dział zapewnienia jakości, dział logistyki, dział marketingu, dział finansowy i inne działy funkcjonalne), system zarządzania jakością jest doskonała (tj. certyfikacja systemu ISO / TS 16949: 2016), zapewniająca zorganizowanie produkcji zgodnie z klientem oraz obowiązującymi przepisami i regulacjami.

  Nasza firma zajmuje się częściami samochodowymi od 15 lat, zawsze traktując jakość jako priorytet, nalegając na produkcję i dostarczanie najbezpieczniejszych części i komponentów samochodowych, posiadając najbardziej kompletne modele produktów i poświęcając się budowaniem najlepszego dostawcy usług integracji części samochodowych w Chiny.

  Nasza filozofia: profesjonalna jakość kształtowania! Osiągnięcia usług w przyszłości!

  Naszym celem: przetrwać dzięki jakości, aby zdobyć świat w dobrej wierze!

 • OEM / ODM

    Jako przedsiębiorstwo integrujące branżę i handel możemy dostarczać produkty OEM dla naszych klientów. Jako szczególny, kolor i opakowanie,
  Nasze produkty własnej marki "REXWELL" zostały również docenione przez naszych klientów.
  Zbudowaliśmy doświadczony zespół z wyższym wykształceniem. Jakość naszych produktów jest zawsze w stanie sprostać wymaganiom różnych klientów w odniesieniu do różnych produktów.

 • R & D
  W firmie jest / są mniej niż 5 osób Inżynier ds. Badań i rozwoju.

Szczegóły kontaktu
Guangzhou Longxin Auto Parts Co.,LTD

Osoba kontaktowa: Mr. Rex Chen

Tel: 86--13760850065

Faks: 86-020-87096892

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)