Guangzhou Longxin Auto Parts Co., LTD

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom Aktualności

wiadomości z firmy

Certyfikaty
dobra jakość Części zamienne Nissan na sprzedaż
dobra jakość Części zamienne Nissan na sprzedaż
Opinie klientów
Otrzymaliśmy towar i naprawdę doceniam to, że wszystko jest dobrze, szczególnie jakość jest tym, czego oczekiwałem. Czekamy na więcej biznesu w przyszłości.

—— Jarosław z Rosji

Moja droga, jesteś prawdziwym przyjacielem, a masz cierpliwość do swojego klienta. Drodzy, bardzo niewiele osób może zrobić to, co robisz, moja droga, dzięki temu, że od dawna szukam tej części, moja droga.

—— Bwalya z Zambii

Cześć Rex otrzymaliśmy paczkę od DHL. Bardzo szybka dostawa, a produkty są bardzo w porządku, mój klient lubi to bardzo. Będziemy mieć na to większe zapotrzebowanie, jeszcze raz dzięki.

—— David z Nowej Zelandii

Witaj, drogi, to jest pierwsza sprawa między nami, ale naprawdę myślę, że jesteś dostawcą, którego szukamy przez cały czas. Mamy próbki i nam się to podoba. planujemy duże zamówienie i wkrótce wrócimy do Ciebie.

—— Ahmed z Dubaju

Cześć, mój bracie Rex, jak ci minął weekend? Właśnie otrzymaliśmy pojemnik i podoba nam się twoja jakość i twoje opakowanie, chcemy, jeśli to możliwe, być twoim przedstawicielem marki w przyszłości.

—— Evan z Zimbabwe

Im Online Czat teraz
firma Aktualności
china nowości na temat Wystawa Automechanika Rosja

Wystawa Automechanika Rosja

[2018-08-31 15:19:31]
Na zaproszenie Messe Frankfurt firma Our wzięła udział w Międzynarodowej Wystawie Części Samochodowych we Frankfurcie, która odbyła się w Centrum Wystawowym Expocentre w Moskwie w Rosji, w dniach od 27 do 30 sierpnia 2018 roku. Po zakończeniu wystawy dyrektor generalny Rex Chan odwiedził lokalnych ... Czytaj więcej
china nowości na temat Wystawa Automechanika Dubai

Wystawa Automechanika Dubai

[2018-05-07 14:44:00]
Na zaproszenie Stowarzyszenia Auto Parts Industry i Komitetu Organizacyjnego pan Rex, dyrektor generalny firmy, uczestniczył w targach Automechanika w Dubaju od 1 maja do 3 maja 2018 roku. Po zakończeniu wystawy Pan Rex odwiedził lokalnych klientów spółdzielczych w Dubaju i zrobił z nimi grupowe zdj... Czytaj więcej
china nowości na temat Targi Automechanika HO CHI MINH Vietnam

Targi Automechanika HO CHI MINH Vietnam

[2018-04-25 10:44:27]
Na zaproszenie komitetu organizacyjnego dyrektor generalny Rex Chen firmy uczestniczył w wystawie Automechanika Ho Chi Minh City w Wietnamie. Nasz dyrektor generalny Rex Chen zrobił zdjęcie grupowe z klientami na wystawie. Rex miał nadzieję, że wystawa w Wietnamie będzie lepsza! Czytaj więcej
Page 1 of 1